تنديس طلایی رعايت حقوق مصرف‌کنندگان به بیمه البرز اعطا شد


به گزارش روابط عمومي و بين الملل بيمه البرز، در هجدهمین همايش ملي حمايت از مصرف‌كنندگان، سید رسول تاجدار،‌  مديرعامل بيمه البرز گواهینامه و تنديس طلایی رعايت حقوق مصرف‌کنندگان را از وزیر صنعت، معدن و تجارت دريافت كرد.

بر اساس اين گزارش، بيمه البرز در دو سال گذشته نيز موفق به دريافت تنديس نقره اي شد و سال‌هاي ۸۸، ۹۱ و ۹۳ هم گواهينامه رعايت حقوق مصرف‌كنندگان دريافت كرد.

این گزارش حاکی است، طی ممیزی انجام شده از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، 545 شرکت و بنگاه برای حضور در این همایش ثبت‌نام کردند و در نهایت 91 واحد برای دریافت تندیس طلایی، نقره‌ای و گواهینامه ارزیابی شدند که 16 بنگاه از جمله شرکت بیمه البرز موفق به دریافت تندیس طلایی شدند.

گفتنی است فرآیند ارزیابی بنگاه‌های اقتصادی برای دریافت این گواهینامه بر اساس چهار شاخص کلی قیمت، کیفیت، خدمات پس از فروش و رضایت مشتری و با حضور مدیران ذی‌ربط سازمان حمایت و همچنین نمایندگان نهادهای مربوطه صورت گرفته است.

بنا بر گزارش روابط عمومی بیمه البرز، این جایزه معتبرترین جایزه ملی برای رتبه‌بندی شرکت‌های تولیدی و خدماتی کشور است که هر ساله پس از ممیزی سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به برگزیدگان اهدا می‌شود.

با ما در ارتباط باشید

با ما باشید تا از آخرین اخبار بیمه ای مطلع شوید.