بيانيه كيفيت

 
خط‌مشي(بيانيه) كيفيت
 
شركت بيمه البرز (سهامي عام) به عنوان يكي از با سابقه‌ترين بيمه‌گران كشور و صاحب خوشنامي در ارائه خدمات بيمه‌اي در جامعه اعتقاد دارد با بهره‌مندي از سيستم‌هاي مديريتي امكان تحقق مناسب مأموريت ‌شركت و تقويت زمينه‌هاي توانگري و ماندگاري افزايش مي‌يابد. بنابراين با تكيه بر دانش و تلاش كاركنان، مشتري‌محوري را سرلوحه برنامه‌ريزي و اقدام خود قرار داده است. همچنين با اعتقاد به نقش و اهميت كيفيت خدمات در ارتقاي جايگاه شركت در صنعت بيمه و نزد مشتريان و اهميت رضايت مشتريان از خدمات بيمه‌اي دريافتي، مبادرت به استقرار سيستم مديريت كيفيت براساس استانداردهاي جهاني Iso9001:2008 نموده و موارد زير را به عنوان خط مشي كيفيت دنبال مي‌كند.
1. حفظ و ارتقاي وضعيت توانگري (پشتوانه مالي و تخصص حرفه‌اي) و ماندگاري (حضور هميشگي در صنعت بيمه و اقتصاد كشور از طريق مشتري‌مداري، مديريت علمي، افزايش بهره‌وري و كارآيي) شركت؛
2. انتخاب الگوي مشتري‌مداري ضمن حفظ حداكثر بازدهي؛
3. حفظ منافع ذينفعان با بكارگيري كارآمد ذخاير فني و اندوخته‌ها در بازار پول، سرمايه و املاك و مستغلات؛
4. تنوع‌بخشي به پوشش‌هاي بيمه‌اي و ايجاد آمادگي در جهت اجراي آن؛
5. حضور فعال در بازار رقابتي بيمه ضمن احتراز از رقابت ناسالم و غيرمنطقي با رقبا؛
6. بهبود و افزايش مداوم بهره‌وري منابع .
نماينده مديريت در سيستم مديريت كيفيت به عنوان نماينده تام‌الاختيار اينجانب مسئوليت نظارت مستمر بر عملكرد صحيح اين سيستم را بر عهده دارد و مي‌بايست از طريق مميزي‌هاي داخلي و ارائه گزارش‌هاي منظم، اثربخشي و چگونگي عملكرد سيستم مديريت كيفيت را به اينجانب اطلاع دهد تا اقدامات به موقع براي بهبود و يا جلوگيري از هرگونه انحراف در عملكرد صورت پذيرد.
از آنجايي كه موفقيت اين سيستم بستگي به مشاركت تمامي همكاران دارد، بنابراين از تمامي مديران و كاركنان انتظار مي‌رود نسبت به لحاظ نمودن خط‌مشي كيفيت در تمامي فعاليت‌هاي خود اقدام نمايند.

                                                                                                                                                                                       سيدرسول تاجدار
    
27864 تعداد بازدید :
1395/05/18 تاریخ ثبت :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal