بیمه البرز کارکنان بانک ملی را بیمه کرد

  • 1393/05/01

به گزارش روابط عمومی و بین الملل بیمه البرز ، با امضای تفاهم نامه بین مدیران عامل بانک ملی و بیمه البرز، از این پس تمام کارکنان این بانک و خانواده های آنها می توانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی در بخش بستری بیمه البرز بهره مند شوند .
سید رسول تاجدار ، مدیرعامل بیمه البرز در مراسم امضای تفاهم نامه مذکور با ابراز خرسندی از عقد قرارداد بیمه ای با بانک ملی ایران که بزرگترین مجموعه اقتصادی و بانکی جهان اسلام است، گفت: بیمه البرز با بیش از ۵۵ سال سابقه فعالیت و کسب عنوان اول مشتری مداری طی ۹ سال متوالی و همچنین کسب عنوان های اول در شاخص های دیگر همچون شفافیت گزارشگری مالی و استفاده از فناوری اطلاعات ، بهترین خدمات بیمه ای را به کارکنان بانک ملی ایران ارایه خواهد داد .
وی ادامه داد : خدمت به مشتری نه یک شعار بلکه این اصل اساسی است که در فعالیت شرکت بیمه البرز متبلور شده است .
عبدالناصر همتی ، مدیرعامل بانک ملی ایران نیز با ابراز خرسندی از انتخاب بیمه البرز به عنوان بیمه گر این بانک از مدیرعامل و کارکنان بیمه البرز به خاطر ارایه خدمات بیمه بستری به کارکنان این بانک قدردانی کرد .
همتی با بیان اینکه این تفاهم نامه به عنوان تحولی نوین برای اولین بار در حوزه خدمات درمانی بانک ملی ایران در طول دوران فعالیت خود منعقد شده است ، گفت : دسترسی به بیمارستان های طرف قرارداد شرکت بیمه البرز علاوه بر بیمارستان بانک ملی در امور بستری و حذف پیچیدگی و بوروکراسی اداری از جمله دستاوردهای این قرارداد بیمه ای است .
وی با قدردانی از حسن نظر هیات مدیره و مدیران بیمه البرز، ابراز امیدواری کرد امضای تفاهم نامه مذکور شروع خوبی برای همکاری های بیشتر با بیمه البرز در سایر رشته های بیمه‌ای باشد.
این گزارش حاکی است، براساس تفاهم نامه منعقده بیمه البرز و بانک ملی ایران، کارکنان این بانک و خانواده‌های آنها با استفاده از پوشش کامل بیمه ای‌، امکان استفاده از خدمات بستری در بیمارستان های طرف قرارداد با بیمه البرز را خواهند داشت.

با ما در ارتباط باشید

با ما باشید تا از آخرین اخبار بیمه ای مطلع شوید.