تودیع و معارفه رییس مجتمع کریمخان زند بیمه البرز برگزار شد

  • 1399/02/08

در پی تغییر رییس مجتمع کریمخان زند از سوی مدیر عامل بیمه البرز، جلسه تودیع سیروس رضایی رئیس پیشین مجتمع و معارفه احمد لاری زاده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه البرز، در این جلسه که با حضور مجید نادری، قائم مقام مدیرعامل، مجید علی پناهی رییس هیات مدیره، احمد صفرزاده معاون فنی و تعدادی از معاونان و کارشناسان مجتمع برگزار شد، مجید نادری با اشاره به رشد 38 درصدی پورتفوی و نسبت خسارت 28 درصدی مجتمع ، عملکرد سال 1398 این مجتمع را خوب ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد که مجتمع کریمخان با هدایت رییس جدید طبق برنامه پیش بینی شده برای سال 1399 حرکت کند.

عضو هیات مدیره بیمه البرز گفت: پورتفوی مجتمع کریمخان زند و مجتمع اشخاص ، سی درصد پورتفوی شرکت را در سه سال گذشته شامل شده است.

معاون توسعه منابع و پشتیبانیهمچنین از زحمات و تلاش‌های سیروس رضایی، رییس پیشین مجتمع تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه جلسه مجید علی پناهی، رئیس هیات مدیره با تبریک اعیاد شعبانیه از عملکرد مناسب سیروس رضایی، رییس پیشین مجتمع طی سالیان گذشته قدردانی کرد و بر لزوم همکاری و هماهنگی بین دو مجتمع کریمخان زندو اشخاص برای تحقق برنامه تاکید کرد.

احمد صفرزاده، معاون فنی بیمه البرز نیز با توجه به تجمیع 30 درصدی پورتفوی شرکت در مجتمع کریمخان بر لزوم ارتباط بیشتر با مشتریان بزرگ شرکت و همکاری گسترده با مدیریت امور مشتریان و توسعه بازار اشاره کرد.

با ما در ارتباط باشید

با ما باشید تا از آخرین اخبار بیمه ای مطلع شوید.