مدیرعامل در گردهمایی مدیران و روسای شعب بیمه البرز: فعالیت بیمه‌گران باید متناسب با شرایط پساکرونا تغییر یابد

  • 1399/02/30

مدیرعامل بیمه البرز در سخنان افتتاحیه گردهمایی مدیران و روسای مجتمع و شعب بیمه البرز با تبریک ماه مبارک رمضان، گفت: سال 1398 با سیل آغاز شد و خسارت زلزله را در ادامه داشتیم اما هیچ کسی پیش‌بینی نمی کرد سال را با کرونا پایان ببریم. کرونا یک بحران و چالشی بود که کل جهان را تحت‌الشعاع خود قرار داد و از بعد انسانی و اقتصادی خسارات زیادی وارد کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه البرز، محسن پورکیانی تاکید کرد: بدون شک دوران پسا کرونا، دوران جدیدی برای بیمه‌گران خواهد بود و نباید توقع داشت جهان به سرعت به دوران پیش ازکرونا بازگردد بلکه باید کسب و کار خود را متناسب با شرایط کنونی تغییر دهند.

به گفته نایب رییس هیات مدیره بیمه البرز، کرونا چالش غیرقابل پیش بینی ای بود که بیمه گران جهان را با شوک مواجه کرد اما درس های آموختنی بسیاری برای کسب و کارهای مختلف داشت و نقاط آسیب پذیرکسب وکارها را آشکار کرد و از طرف دیگر فرصت هایی برای بهبود عملکرد ایجاد کرد .

پورکیانی افزود: لازم می دانم از زحمات آقای تاجدار که مدت طولانی سکانداری بیمه البرز را داشته‌اند، تشکر و قدردانی کنم. همچنین از دو تن از اعضای هیات مدیره قبلی شرکت آقایان میری‌لواسانی و دلفراز نیز تشکر و قدردانی می کنم و آرزوی سلامتی و موفقیت برایشان دارم.

مدیرعامل بیمه البرز خطاب به کارکنان این شرکت تصریح کرد: دست یاری تک تک شما عزیزان را برای همفکری و همیاری می فشارم زیرا بدون همفکری بین کارکنان به موفیقت و اهداف مورد نظر نخواهیم رسید. همه باید تلاش کنیم و با افزایش سهم سودده بیمه البرز از بازار بیمه کشور، بهره‌وری شرکت را افزایش دهیم.

این گزارش حاکی است، گردهمایی دو روزه مدیران و روسای شعب شرکت بیمه البرز که هر ساله به منظور بررسی عملکرد سال گذشته و اعلام سیاست‌های کلی این شرکت در سال جدید برگزار می‌شد، امسال در پی شیوع ویروس کرونا، روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه به صورت مجازی در حال برگزاری است.

با ما در ارتباط باشید

با ما باشید تا از آخرین اخبار بیمه ای مطلع شوید.