پیام مدیر عامل بیمه البرز به مناسبت هفته دفاع مقدس

  • 1399/06/31

دفاع مقدس، نام‏ آشناترین واژه در قاموس حماسه‏ های عزت آفرین ایران اسلامی است که خاطرات دلاوری‏های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده وخواهد ماند.

آزادی، استقلال و عزت جهانی ایران اسلامی مرهون خون پاک هزاران شهید و جانفشانی و جانبازی‌های زنان و ایثارگری مردان مردی است که در طول هشت سال دفاع جانانه و مقدس از تمام هستی خود گذشتند و با اتحاد و همبستگی در مقابل دشمن متجاوز ایستادگی کردند می­باشد.

ملت غیور ایران اسلامی با مقاومت و ایستادگی بی نظیر خود در هشت سال دفاع مقدس، افسانه شکست ناپذیری قدرت های استکباری را باطل و با اثبات برتری قدرت ایمان و معنویت بر قدرت مادی متکی به سلاح و تجهیزات،درسی بزرگ از ایثار، آزادی ، شهامت و شهادت را به جهانیان ارائه کرد، که امروزه به الگویی تمام عیار برای آزادی خواهان جهان و چشم امید ملت‌های مظلوم و ستم دیده تبدیل شده است .

بی‌تردید تأسی از فرهنگ عاشورای حسینی عاملی مؤثر در تقویت روحیه رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بود، و امروز بر تک تک ما واجب است که در راستای حفظ ارزش‌ها، آرمان‌ها و دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس و همچنین حفاظت و حراست از درخت تنومند انقلاب شکوهمند اسلامی کوشا و ساعی باشیم و در صف مقدم رهروان امام راحل حضرت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهدای گرانقدر بایستیم.

اینجانب به نمایندگی از طرف همکاران و شبکه فروش شرکت بیمه البرز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره و دلاوری­های فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس، علی الخصوص «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را صمیمانه محضر فرمانده معظم کل قوا، مردم شریف و انقلابی ایران، به ویژه جانبازان، ایثارگران، آزاده‌ها و خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سربلندی و عزت ایران اسلامی را در جامعه جهانی از خداوند متعال مسئلت دارم.

با ما در ارتباط باشید

با ما باشید تا از آخرین اخبار بیمه ای مطلع شوید.